Wybierz zagadnienie

O nas

Osteon Ortopedia RecepcjaOsteon NZOZ im. prof. Jerzego Jasielskiego, to nowoczesna jednostka medyczna, która działa obecnie w dwóch lokalizacjach. Stawiając sobie za cel najwyższą jakość opieki uruchomiliśmy nowoczesny oddział szpitalny w Jabłonnie, w którym dokonujemy wszystkich zabiegów. Równocześnie działa specjalistyczna przychodnia ortopedyczna w Legionowie, gdzie przyjmujemy pacjentów na konsultacje. Działamy w ramach umowy z NFZ, dzięki temu nasze profesjonalne usługi są dostępne dla szerokiego grona pacjentów.

Centrum Ortopedyczne Technik Miniinwazyjnych

Zapraszamy do naszego Centrum ortopedycznego w Jabłonnie koło Warszawy. Posiadamy najnowocześniejsze bloki operacyjne, oddział zabiegowy i oddział szpitalny. Oferujemy badania diagnostyczne za pomocą najnowocześniejszego sprzętu w pracowniach USG, RTG i densytometrii.
Osteon Ortopedia CentrumOsteon Blok OperacyjnyOsteon ortopedia RTGOsteon Sala Pacjenta

Specjalistyczna Przychodnia Ortopedyczna

Jednocześnie zapraszamy do Przychodni Ortopedycznej, w której przyjmują najlepsi specjaliści. Tutaj można umówić się na konsultacje i w ramach NFZ poddać się specjalistycznej opiece w Centrum Ortopedycznym. Jeśli mają Państwo problem prosimy o kontakt. Na pewno pomożemy!